Forum pracowników EBCC S.P. z o.o. czyli: "Nic o nas, bez nas..."

"Nic o nas, bez nas..."

Ogłoszenie

Zapraszam do wypowiadania się na forum. Ono żyje jeśli wy zamieszczacie posty, tylko tak może przetrwać. Gwarantuję anonimowość i brak cenzury (nie odnosi się do przeklinania i obrażania).

#1 2009-04-02 21:31:40

administratorek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 6

Kontakt z kierownictwem - e-mail, telefon

Poniżej znajdują się informacje potrzebne do kontaktu z osobami ostatnio nazywanymi managerami

Dyrektor Operacyjny
Liviu Pecican
lpecican@ebcc.pl

Asystentka CEO:
Iwona Śliwa
isliwa@ebcc.pl
+48 71 78 46 266

Wydział Obróbki:
Kierownik Obróbki Mechanicznej
Zdzisław Andrzejewski
zandrzejewski@ebcc.pl
+48 71 78 46 196

Wydział Odlewni:
Kierownik Odlewni
Krzysztof Szczeciński
kszczecinski@ebcc.pl
+48 71 78 46 168

Dział Jakości:
Kierownik Działu Jakości
Marek Szczerbik
mszczerbik@ebcc.pl
+48 71 78 46 171

Dział Logistyki
Kierownik Logistyki
Adam Wawrzyniak
awawrzyniak@ebcc.pl
+48 71 78 46 241

Dział utrzymania ruchu:
Kierownik utrzymania ruchu:
Lech Kuśmierski
lkusmierski@ebcc.pl
+48 71 78 46 258

Dział Księgowości:
Dyrektor Finansowy
Tomasz Siwkowski
tsiwkowski@ebcc.pl
+48 71 78 46 110

Dział personalny:
Dyrektor Personalny
Żaneta Jaworska
zjaworska@ebcc.pl
+48 71 78 46 235

Dział R&D:
Kierownik R&D
Wojciech Szychowski
wszychowski@ebcc.pl
+48 71 78 46 186


Dyrektor Produkcji
Krzysztof Borowiak
kborowiak@ebcc.pl
+48 71 78 46 269

Offline

 
Jeśli masz jakieś sugestie, pomysły lub chciał byś aktywnie tworzyć forum, to skontaktuj się z Adminem: forum_ebcc@g.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora